גבריאל רעם מכתבי לקוחות מאמרים וכתבות ספרים צור קשר

גבריאל רעם נחשב למומחה בקנה מידה בינלאומי בתחומו. את נושא שפת הגוף הביא רעם לארץ בשנת 1980 ולא מעט בזכותו "התאזרח" הנושא בארץ והפך לפופולארי מאוד, כמו גם לחלק בלתי נפרד מתוכנית ההדרכה של חברות וארגונים בישראל.

במסגרת המכון לתקשורת לא מילולית, פיתח גבריאל סדנאות אימון והדרכה המבוססות על מודלים ייחודיים ואפקטיביים של לימוד. שיטתו הפכה את שפת הגוף לכלי עזר שניתן ליישם באופן מיידי ולראות תוצאות בשטח. עבודתו של גבריאל רעם מהווה בסיס מקצועי ללימוד ומודל לחיקוי והיא הקרקע שהצמיחה מאוחר יותר מורים ומרצים רבים. גבריאל רעם מקיים פעילויות הדרכה, הרצאות, אבחונים ויעוץ פרטני וקבוצתי בכל התחומים הקשורים לשפת הגוף, מיומנויות תקשורת והתנהגות לא מילולית. משתתפי פעילויות ההדרכה לומדים להבין את כוח ההשפעה של התמסורת הבלתי מילולית על מערכות יחסים וכיצד ניתן לרתום הבנה ושליטה בשפת הגוף כדי להשיג תוצאות מדהימות בשיפור האפקטיביות האישית, החברתית והמקצועית.
גבריאל גם משמש פרשן לשפת הגוף של אנשי ציבור ופוליטיקאים באמצעי התקשורת,עם מאות ראיונות, ניתוחים, פרשנויות, כתבות וטורים (ביניהם "שפת הגוף של מפורסמים" בידיעות אחרונות). חיבר עשרות מאמרים וכמה ספרים בתחום זה ונמנה על קבוצה מצומצמת של מומחים וחוקרים בינלאומיים בתחומו. גבריאל רעם, מרצה מבוקש היודע לרתק קהל ולהגיש הרצאה סוחפת מתובלת בהומור ועשירה בידע הוא חבר ארגון מרצי-על - Top Speakers, חבר ארגון Human Communication Association האמריקאי וארגון היועצים הפילוסופיים הישראלי.
בעל MA במדעי ההתנהגות . מוסמך בשיטת NLP
מרצה , במרכזים רפואיים וכן חברות, ארגונים ועסקים בכל הארץ.

סדנאות לארגונים הרצאות קורסים שפת גוף של אישים ראיון קבלה לעבודה מהי שפת הגוף ? פרסומים בעיתונות YouTube פייסבוק עמוד הבית
© כל הזכויות שמורות
גבריאל רעם - 2009
raam@sfatguf.co.il

עיצוב והקמה: Webart