המסת שומן

המסת שומן- הצרת היקפים פשוטה ובטוחה

המסת שומן הינה הליך חדשני ומהפכני אשר מאפשר לכם להצר את ההיקפים כפי שתמיד חלמתם, מבלי לעשות שימוש באמצעים פולשניים כלשהם. רבים מאיתנו חשים שלא בנוח עם מצבורי השומן העודף שאנו מתקשים להיפטר מהם. יחד עם זאת, חשוב לשים לב שטיפולים של המסת שומן לא נועדו לתת מענה לפתרון של בעיית השמנה כוללת, אלא לטפל באופן נקודתי באזורים בהם קשה להיפטר מהשומנים באמצעות השילוב המקובל של פעילות גופנית ותזונה מאוזנת. אנו מתכוונים כאן למצבורי השומן שבסנטר (תופעת ה"סנטר הכפול"), הירכיים, הישבן, צדי הברכיים ועוד. המסת שומן עוזרת לכם להיפטר מהשומן העקשני בכל האזורים הללו, בקלות ובמהירות, ולשמור על התוצאות לאורך זמן.

טיפולי המסת שומן עושים שימוש במיטב המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר. ישנן למעשה בשוק שתי שיטות מרכזיות של המסת שומן. הראשונה, עושה שימוש בזריקת חומר אשר ממיס את השומן וגורם לו להיספח אל מחזור הדם. חשוב לציין שתאי השומן עצמם אינם נהרסים בשיטה זו, כמו גם בשאר השיטות. לפיכך, העור נותר מוצק ואין סכנה של השמנת יתר באזורים אחרים של הגוף. השיטה השנייה של המסת שומן עושה שימוש במכשור חיצוני אשר מחמם את השומן שבתאים וממיס אותו. מכשירים מסוג זה עושים שימוש בקרני לייזר, בגלי רדיו או בגלי אולטרא סאונד. על מנת למצוא את השיטה שתתאים עבורכם, יש לעבור אבחון מעמיק ומקצועי במרפאה אסתטית.

המסת שומן מציעה יתרונות רבים למי שמבקש לחזור לגזרה נאה ודקיקה. הטיפול עצמו הינו פשוט ביותר ואינו מצריך ניתוח, הרדמה או אשפוז. למעשה, כבר לאחר הטיפול תוכלו לחזור במהרה לשגרת יומכם. המסת שומן גם אינה משאירה עודפי עור היוצרים מראה בלתי נעים ומחייבים התערבות כירורגית. המסת שומן נעשית על פי רוב בטיפול אחד או שניים, ואלו הם טיפולים קצרים וממוקדים. התוצאות נראות לעין בתוך זמן קצר, ובדרך כלל תוך מספר שבועות. והתוצאה? המראה הנוצר הינו טבעי ביותר. המחמאות יזרמו לכיוונכם מכל עבר, ואיש לא יחשוד שעברתם טיפול כזה או אחר.

3 thoughts on “המסת שומן”

 1. אם אתם רוצים לעשות הזרקות בשפתיים, חשוב מאוד לפנות למקום
  המקצועי ביותר בו תוכלו לקבל תוצאה יפה ומראה טיבעי ומחמיא יותר
  ללא סיכונים בריאותיים. צרו קשר עם דוקטור שפירו- מדיקל קליניק
  לקבלת ייעוץ לטיפול מתאים לשפתיים מלאות ויפות יותר. כנסו לקישור.

 2. צהריים טובים לכולם, אם אתם רוצים ללמוד סידור גבות לגברים
  ורוצים להרחיב את העסק הקיים בעוד תחומים שתופסים תאוצה
  לארחונה, ממליצה בחום על יוסף גבות. דרכו תוכלו ללמוד סידור גבות לגברים
  ולפתוח את עצמכם בפני קהל יעד חדש!

 3. שלום לכולם, אם עברתם תאונה ונשברה לכם השן
  או שעקרו לכם שן ואתם צריכים כעת השלמת שיניים
  ממליצה בחום לפנות אל ד"ר בריימן שמתמחה בתחום
  השלמת שיניים וישמח להשיב לכם חיוך מלא ויפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.