מה היא שיטת ההרזיה הטובה ביותר?

הרעיון המרכזי העומד מאחורי השיטה הוא להפחית את הרצון לאכול, להוריד משמעותית את רמת התיאבון וכל זאת מבלי לגרום לאי נעימות על ידי תחושת רעב כזו או אחרת. מה שמייחד את שיטת הרזייה זו היא בשילוב המנצח של קונבנציונאליות עם אלטרנטיביות, כל זאת כאשר לא מזניחים את היחס המיוחד לנפש האדם.

כאמור כל טיפול מותאם באופן אישי למטופל ונקבע על פי יכולותיו של המטופל, על פי העדפות הקולינאריות שלו, בהתחשב במצב בריאותו, על פי גילו ומינו, אורח החיים שהוא מנהל ועוד.

בראש ובראשונה נקבע בשיתוף פעולה מלא בין המטופל לרופא וקביעת היעד אליו רוצה המטופל להגיע. כל זאת במהלך הפגישה הראשונה בו מוסבר למטופל על כל תהליך הטיפול על פי שלביו. כמו כן יקבע המסלול המתאים ביותר לכל מטופל של הורדת המשקל עד להגעה לתוצאה הרצויה.

מידי שבוע יפגשו, הרופא והמטופל, על מנת לעמוד על קצב ההתקדמות של הטיפול שכאמור יכלול פעולות אשר יגבירו את תחושת השובע אצל המטופל וידכאו את הרצון או את תחושת הרעב. כמו כן יכללו הטיפולים המיוחדים גם את נושא זירוז חילוף החומרים בגופו של המטופל.

במהלך תהליך טיפול הרזייה זה יקבל כל מטופל תפריט מותאם אשר נבנה על ידי תזונאית הכולל בתוכו את כל אבות המזון הנדרשים, כל זאת כאמור תוך כדי שינויים כאלה ואחרים במהלך הטיפול.

לאחר הגעה אל היעד יעבור המטופל לשלב בו ילמד הכיצד יש באפשרותו וביכולותיו לשמור על המשקל התקין. ככל שהמשקל התקין נשמר לאורך זמן כך גם תדירות הפגישות יורדת וכל זאת על מנת להבטיח כי המטופל ימשיך להתקדם ולהצליח.

חשוב מאוד לזכור כי שיטה זו מאפשרת בסופו של דבר למטופל לחזור אל אהבותיו הקולינאריות ואל שגרתו כאשר הליווי של הצוות המקצועי יסייע לו להמשיך ולהתנהל נכון ובריא. לאחר גמר ההליך הטיפולי ימשיך המטפל מעקב אצל הרופא.

3 thoughts on “מה היא שיטת ההרזיה הטובה ביותר?”

 1. אהלן לכולם,
  אם אתם זקוקים לעזרה מקצועית בכל הנוגע לאקנה בגב,
  אתם מוזמנים פשוט ליצור קשר עם "אקנה מדיקל סנטר"
  שיוכלו לסייע לכם בנידון מא' ועד ת' באופן מקצועי ויסודי.
  לקבלת פרטי התקשרות שלהם הקליקו על הלינק הנ"ל.

 2. היי,
  אם אתם רוצים לברר על טיפולי בוטוקס במבצע, אני ממליצה לכם ללחוץ
  על הקישור ולבקר באתר של דרמוסתטיק קליניק, קליניקה לטיפולי אסתטיקה
  רפואיים איכותיים מאוד המציעים לכם מגוון אפשרויות לטיפול אסתטי
  עם מבצעים שווים במיוחד ותוצאות מעולות!

 3. שלום לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על חברת אורתו קליניק.
  זו מרפאה מקצועית מאוד של דר זיידמן והיא תשמח לעמוד לשרותכם
  בכל עת וגם תהנו מהמחירים המשתלמים ביותר. היכנסו עוד היום אל
  אתר דר זיידמן ותהנו מייעוץ ראשוני חינם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.