עו"ד משפחה

בחירה של עו"ד משפחה הינה קריטית וחשובה במיוחד, ובעלת משקל רב על הצלחת התהליך הרלוונטי. כמו כן, בחירה נכונה של עו"ד משפחה יכולה להבטיח תהליך קצר יותר, אפקטיבי ומקצועי, אשר ישמור באופן מלא על מגוון הזכויות אשר מגיעות ללקוח. עו"ד משפחה הינו עורך דין אשר אמור להחזיק בניסיון רב בתחום, בקיאות משפטית והתמחות בדיני משפחה. עו"ד זיו בייטל הינו עו"ד משפחה בעל ותק רב אשר עובד בגופים כגדולים בישראל כגון משרד העבודה, ויצ״ו, והינו חבר בוועדה לענייני משפחה, מנהל פורום בנושא של דיני משפחה, ומעניק לכל לקוח ייעוץ אישי ומקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

חשוב לזכור כי על עורך דין משפחה מקצועי להיות חד מחשבה, קשוב ומנוסה, וכמובן להחזיק בכלים מקצועיים אשר יעזרו לו לבנות אסטרטגיה נכונה ומדויקת לניהול התיק ולהבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח. מומלץ כי עורך דין אשר מתמחה בדיני משפחה ידע לגלות הבנה ורגישות כלפי כל לקוח, מכיוון שברוב המקרים מדובר בסיטואציות מורכבות וטעונות במיוחד. עורך הדין צריך להיות מודע לכך, ולהעניק לכל לקוח שירות אדיב ואמפטי, וכמובן טיפול משפטי ברמה הגבוהה ביותר. 

רבים לא יודעים זאת, אך עורכי דין רבים אשר עוסקים בדיני משפחה עברו הכשרה כמגשרים, ובמקרים כאלה בהחלט מדובר על עורכי דין עם ערך מוסף. עורך דין אשר יודע כיצד לנהל באופן הנכון והאפקטיבי ביותר משא ומתן הינו בעל מקצוע יצרתי אשר חושב מחוץ לקופסא, מדובר בתכונות חשובות במיוחד בטיפול רגיש כמו דיני משפחה וגירושין. כמו כן, תפקידו של עורך הדין הוא לשמור על האינטרסים של הלקוח, להקשיב, ולהגיע אל הפתרון הנכון ביותר. עו"ד זיו בייטל הינו עורך דין מנוסה ובעל שנים רבות של ניסיון, אשר מעניק לכל לקוח ייעוץ אישי ומשפטי לאורך כל הדרך, מתחילתו ועד לסיומו. 

בנוסף, בעת חיפוש אחר עורך דין מקצועי ואיכותי, הקפידו על הכימיה האישית, זאת על מנת להבטיח תהליך אמין, נעים ומקצועי, אשר יהיה מלווה בתחושת ביטחון ונוחות. עליכם להרגיש כי אתם נמצאים בידיים הטובות והמקצועיות ביותר, וכי כל הזכויות המגיעות לכם אכן ישמרו. תחושה של אמון וביטחון תבטיח תהליך אפקטיבי, מהיר ונעים יותר לכל הצדדים.